O'wood sīkdatņu politika

Informācija par vietni un vietnes pārzini

[1] Internet vietne – www.owood.lv

[2] Pārzinis – SIA OŠUKALNS, Reg.Nr. 45403003353, Adrese: Jēkabpils, Bebru iela 104A, LV-5201, Latvija, epasts sekretare@osukalns.lv, tālrunis +371 65237711

Kas ir sīkdatne

[3] Sīkdatnes ir maza apjoma datnes, kas, izmantojot mājas lapu, tiek lejuplādētas lietotāja ierīcē brīdī, kad tiek lejuplādēts konkrētās vietnes saturs. Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kādā veidā tiek izmantota vietne, apkopojot standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma IP adrese, pieslēguma laiks, pieslēguma ilgums) un informācija par vietnē veiktajām darbībām.

Kādēļ sīkdatnes ir nepieciešams un kādas ir sīkdatņu funkcijas

[4] Viena sīkdatņu grupa ir funkcionāli un tehniski nepieciešamās sīkdatnes, bet kurām nebūtu iespejama pilnvērtīga vietnes darbība, jo Interneta vietnes darbojas tādējādi, ka tās neuztur sesijas statusus, respektīvi, vietnēm nav savas atmiņas, līdz ar to, piemēram, ja lietotājs pārlūko dažādas vietnes sadaļas, viņš netiek atpazīts kā viens un tas pats lietotājs. Sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atpazīt lietotāju. Tādēļ galvenā sīkdatņu funkcija ir ļaut tīmekļa serverim saņemt informāciju par lietotāja sesiju, lietojamo valodu, valūtu utml., un nodrošināt pilnvērtīgu vietnes darbību. Pie šīs sīkdatņu grupas pieder arī sīkdatnes, kas nodrošina, ka Jūsu izvēle akceptēt vai atteikties no analītiskajām sīkdatnēm, tiek saglabāta, tādējādi Jūsu izvēle tiek nodrošināta bez ikreizējas jautāšanas par sīkdatņu akceptēšanu.

[5] Otra sīkdatņu grupa ir analītiskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai palīdzētu analizēt interneta vietnes izmantošanu, piemēram, lai izprastu apmeklētāju darbības interneta vietnē, un tādējādi radītu iespēju uzlabot un izveidot lietotājiem ērtāku interneta vietni, tiek izmantotas vietnes apmeklētāju rīcības analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, kura lietošana ir pārziņa leģitīmā interese, lai informācijas sabiedrības apstākļos spētu pastāvēt, attīstīties un veikt saimniecisko darbību. Vienlaicīgi, Jums ir tiesības atteikties no analītisko sīkdatņu esamības, kas nozīmē, ka Jums tiks uzstādītas tikai funkcinālās sīkdatnes, bez kuru esamības nav iespējama vietnes darbības.

[6] Konkrēto sīkdatņu uzskaitījums un to pastāvēšanas laiks pieejams šeit. [saite vai tabula]

Papildus informācija par analītiskajām sīkdatnēm

[7] Anlītiskajām sīkdatnēm tiek izmantots Google inc. analītikas pakalpojums, kas tiek nodrošināts saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem [saite uz https://policies.google.com/terms?hl=lv] un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem [saite uz https://www.google.com/analytics/terms/us.html] un kura mērķis ir veikt vietnes apmeklētāju rīcības izvērtējums un apkopojoša pārskata sagatavošana par to pārziņa interesēs. Jūsu identifikācijas iespējas ir samazinātas līdz minimumam, taču iepriekšminētās darbības pilnīgu datu anonimizāciju nenodrošina.

Atteikšanās iespējas no analītiskajām sīkdatnēm

[8] Pirmreizēji atteikties no analītiskajām sīkdatnēm ir iespējama izvēloties attiecīgu elementru vietnes paziņojumā par sīkdatnēm.

[9] Jums ir tiesības mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu (izdzēstu) esošās vai ikreizēji papildus informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci. Vairāk lasiet http://www.allaboutcookies.org/. Brīdinām, ka pastāvīgs sīkdaņu aizliegums var radīt problēmas ar atsevišķu interneta vietņu pārlūkošanu.

[10] Atteikties izmantot analītiskās Google Analytics sīkdatnes Jums ir iespēja arī lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on [saite – https://support.google.com/analytics/answer/181881] papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics. Brīdinām, ka minētā rīka izmantošana ir pilnībā Jūsu atbildība un tā notiek saskaņā ar rīka īpašnieka licences noteikumiem.

Politikas grozījumi

[11] Mūsu sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Aktuālā sīkdatņu politikas versija ir publicēta interneta vietnē.